Köşk Anaokulu

Güzelyaka, Güventepe Cd. No:151 D:A, 06210 İvedik Osb/Yenimahalle/Ankara


İstemek sizden,
Başarmak bizden;
Eğitim Köşk’ten,
Çocuklar sizden.

EĞİTİMİN FARKINDA OLAN ANNE VE BABALAR
Çocuğunuzdaki bilinmeyen alemi keşfetmek ve geliştirmek mi istiyorsunuz? İşte o zaman sizinle aynı fikirdeyiz. Gelin geleceği inşa edecek çocuklarınızı tecrübeli eğitimcilerin eline teslim edin.
İnsanlığa yön verecek liderler mi yetiştirmek istiyorsunuz? Gelin çocuğunuzu usta ellere teslim edin.
Sorun çözen, çevresine duyarlı, sorumluluk sahibi, milli ve manevi değerlere önem veren çocuklara mı sahip olmak istiyorsunuz. Gelin çocuğunuzu işin bilen, sevgi ve şefkat dolu öğretmenlerimize teklim edin.
Yeteneklerini keşfetmiş, alanlarında lider çocuk mu istiyorsunuz? Gelin çocuğunuzu en değerli varlığınızı Köşk’e teslim edin.
Değerli Anne ve Babalar,
Huzurlu bir toplum, güzel bir gelecek için gelin hep birlikte el ele verelim. Çocuğunuz için sağlam bir temel atalım, geleceğin insanını beraber yetiştirelim.
Evet bu hayaller çok mu büyük diyorsunuz. Ama unutmayınız ki her büyük başarı, büyük hayalden doğar. Büyük hayaller olmadan büyük hedefler olamaz. Köşk ailesi olarak bizim çocuklarımız için büyük hayallerimiz, büyük hedeflerimiz var.
Bilinçli Anne ve Babalar,
Gelin birlikte hayallerimizin önündeki engelleri kaldıralım. Çocuğumuzun içinde uyuyan devi uyandıralım. Kendisini keşfetmesine fırsat verelim ki ‘Lider çocuk sizin, istikbal hepimizin olsun.’

Project Numbers

Project Gallery

1/2